• м. Дніпро

  • вул. Академіка Белелюбського, 36А

  • 09:00 - 18:00

  • ПН - СБ

Навантажувачі Clark

Компанія Clark є всесвітньо відомим виробником складської техніки. Слоган компанії «Побудовано на віки» каже сам за себе. У лютому 2007 року фірма відкрила своє європейське представництво у Мюлхаймі, Німеччині. У новому представництві розташовується основний склад запасних частин, обладнання, а також офісні приміщення.

Виробництво Clark має сертифікат за стандартами ISO 9001 та 14001. Фірма випускає найкращі навантажувачі та штабелери у світі, з використанням найновішого обладнання та інновацій. У компанії працюють справжні майстри, інженери високої кваліфікації. Для того, щоб забезпечити високу якість продукції, компанією була розроблена і впроваджена система внутрішнього контролю якості на всіх щаблях виробництва.

 

 

Відомим американським виданням Modern Materials Handling було проведено опитування серед користувачів вантажного обладнання навесні 2008 року. Метою дослідження було визначення цінності брендів виробників та задоволеності покупців. В опитуванні взяли участь понад 1300 експертів, зокрема безпосередньо користувачі продукції. Виробників оцінювали за такими параметрами, як: загальна задоволеність продукцією, якість техніки, співвідношення ціна/якість, сервіс, функціональність, зручність використання та ефективність. Отримані результати показали, що саме бренд Clark є лідером за критеріями: мінімальні витрати обслуговування, сумарна вартість сервісного обслуговування, збереження вартості, мінімальна початкова вартість устаткування. Це означає, що Clark Material Handling отримав нагороду «Найкраще співвідношення ціна/якість», залишаючи інших відомих виробників далеко позаду.

 

 

На сьогоднішній день, Clark Material Handling Company є південнокорейським виробником підйомно-вантажної та складської техніки, який має представництва в країнах Європи, Тихоокеанського регіону, Близького Сходу, Північної та Південної Америки, Азії, Африки, а також в Україні.

За всі роки свого існування компанія Clark виробила понад мільйон навантажувачів, з них понад 350 000 в даний час експлуатуються в 150 країнах світу.