• м. Дніпро

  • вул. Академіка Белелюбського, 36А

  • 09:00 - 18:00

  • ПН - СБ

previous arrow
next arrow
Slider

 

Враховуючи розширення ринку вантажно-розвантажувальних машин та механізмів, основним видом техніки для виконання цих робіт залишається вилковий навантажувач. Так само через величезну різноманітність навісного обладнання ця техніка знайшла велике застосування в господарській діяльності більшості підприємств.
Зі зростанням обсягу продажів вантажної техніки паралельно виникає потреба в якісному технічному її супроводі, що включає гарантійне, сервісне обслуговування і ремонт. Саме ЯКІСТЬ, ШВИДКІСТЬ, КОМПЛЕКСНІСТЬ надання послуг сервісного обслуговування є ключовими словами, що характеризують нашу компанію.
ТОВ «СТО Балканкар» є однією з перших компаній, яка вийшла на ринок навантажувальної техніки, запропонувавши не тільки навантажувальну техніку, а й якісний сервісний її супровід на весь термін експлуатації, керуючись простим істинним профілактичним обслуговуванням та гарантією безвідмовної роботи.

Завдяки поєднанню досвіду та знань сервісних інженерів та використанню 14-ти повністю обладнаних сервісних автомобілів фахівці ТОВ «СТО Балканкар» готові в найкоротші терміни надати технічну допомогу по всій території України. Зважаючи на те, що навіть короткостроковий простий техніки веде до великих фінансових втрат, ТОВ «СТО Балканкар» створює мережу філій регіональних сервісних центрів в обласних містах України зі сформованим складом запасних частин та кваліфікованим персоналом тих, хто пройшов навчання в навчальному центрі ТОВ «СТО Балканкар».

Сервісні інженери компанії виконують роботи з сервісного, гарантійного обслуговування, дрібного ремонту вантажної техніки безпосередньо на території Клієнта, використовуючи при цьому лише якісні комплектуючі та витратні матеріали.

Для більш ефективної роботи та якісного зворотного зв’язку з Клієнтом компанія ТОВ «СТО Балканкар» організувала ГАРЯЧУ ЛІНІЮ, куди ви можете зателефонувати у будь-який час та отримати грамотну відповідь від кваліфікованих фахівців.

В даний час послугами нашої компанії користуються понад 800 компаній по всій території України, які вже оцінили всі переваги роботи з ТОВ “СТО Балканкар”, а саме:

  • Якість надання послуг;
  • Терміни виконання робіт;
  • Комплексність послуг.

Тільки індивідуальний підхід до кожного Клієнта дозволяє запропонувати найбільш оптимальне за ціною та якістю комплексне рішення поставленого завдання.