• м. Дніпро

  • вул. Академіка Белелюбського, 36А

  • 09:00 - 18:00

  • ПН - СБ

NEXEN SOLIDPRO – це індустріальні шини від провідного корейського концерну NEXEN, які гарантують високу якість та відмінні експлуатаційні характеристики.

Оригінальні шини SOLIDPRO MTP з унікальним профілем протектора розроблено з метою збільшення терміну служби, безпеки та комфорту. Шини SOLIDPRO дозволяють працювати навантажувачам у різних умовах та забезпечують зручність водіння.

50-річний досвід NEXEN GROUP у різних галузях – від індустріальних до автомобільних шин – допоможе розвитку Вашого бізнесу

 

Унікальний профіль протектора

Поліпшене зчеплення

Горизонтальні канавки в протекторі забезпечують високе тягове зусилля та сприяють ефективному гальмування.

Двонаправлений хвилеподібний малюнок значно покращує керованість.

Хороша стійкість

Наявність двох поздовжніх канавок забезпечує хорошу курсову стійкість при поворотах та дозволяє значні поперечні навантаження.

Впевнене водіння

Центральна зигзагоподібна доріжка розширює пляму контакту і запобігає прослизу. Центральна зона протектора, де відбувається контакт із покриттям під час руху навантажувача дає відчутний комфорт водіння.

 

Збільшений термін служби

Збільшений обсяг протектора

Поглиблений та оптимізований шар протекторної частини, що збільшує термін служби, сприяє ефективному управлінню навантажувачем.

Двонаправлений хвилеподібний малюнок значно покращує керованість.

Низький опір коченню

NEXEN SOLIDPRO – шини, що забезпечують зниження енергоспоживання, нагрівання, викиду двоокису вуглецю, економію палива за рахунок низького опору коченню.

Унікальний профіль

Розташовані по колу кромки та блоки на бічній частині протектора захищають від пошкоджень і за рахунок збільшеної поверхні контакту з повітрям ефективніше відводять тепло, що знижує нагрівання шини.